ROBOKOL

Taşıma Kapasiteli Asansör (Lift) Kol Sistemleri

Yükseklik Ayarlı Kol Sistemleri, endüstriyel otomasyonun önemli bir bileşeni olarak işletmelerin yüksek hassasiyetli kontrol ihtiyaçlarını karşılar.

Taşıma Kapasiteli Asansörlü Kol Sistemleri

RB050.LİFT050 yüksekliği ayarlanabilir kol sistemleri, değişik uzunluktaki operatörlerin ağır hizmet tipi panelleri, monitörleri gibi ürünleri, kullanıcıların ergonomik hizalamalara göre kolayca yukarı veya aşağı yerleştirmelerini sağlar. Sağlam yapısı, 5-30 kg arasında yük taşıma kapasitesi sunar. Yatay eksende 300 mm yukarı veya 300 mm aşağı hareket edebilme yeteneğine sahiptir. Gövde rengi RAL7035’tir ve plastik aksamlar RAL7016’ya uygun olarak tasarlanmıştır.

Ağırlık / Weight7.000 gr
Renk Kodu / Color Code7035
Ürün Adet / Piece1
Hareket / MovementHareketli
Ambalaj Ölçüleri / Packaging Dimensions100*650*100

Endüstriyel Dünyanın Temsilcisi Olan Ürünlerimiz

Yüksek Ayarlı Kol Sistemleri, Kol Sistemleri, Pano Sistemleri, Kiosk Sistemleri, Bağlantı Kuleleri, Endüstriyel Panel PC’ler, Taşınabilir Pano Sistemleri gibi ürünlerimiz, endüstriyel otomasyonun merkezindedir. Her biri, işletmelerin günlük operasyonlarını optimize etmek, verimliliği artırmak ve iş sürekliliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Güçlü, dayanıklı ve son teknoloji ürünlerimiz, müşterilerimize benzersiz çözümler sunar. Robokol olarak, her ürünümüzü kalite ve inovasyonla birleştirerek iş dünyasında bir adım öne çıkmak için tasarlıyoruz.